Genel Bilgiler | ilgili Bilgiler | Sağlık Bilgileri | Dini Bilgiler | Kozaklı | Kozaklı Kaplıcaları
4 yüz enerji
bullet.gif Yazar kozakli
yüz, "+ enerji" adını verdikleri ikinci albümleri ile sessizliğini bozuyor. Yeni albümleri için SONY BMG MUSIC ile anlaşan grup, temposu yüksek, pop müziğinin içinde Türk enstrümanlarının özgürce kullanıldığı heyecan dolu aşk tadında bir albüm hazırladı. Gerek sözleri gerekse müziği ile pozitif bir kimlik kazanan "+ enerji"nin prodüktörlüğünü Temel Zümrüt ve Süleyman Yüksel üstlendi. 10 yeni şarkının bulunduğu yapımda ayrıca ilk albümden "Dandini", "Kız kıza" , "Salla" adlı şarkıların ve yeni albümde yer alan "Uçalım mı?"nın 2 tane remix versiyonu olmak üzere toplam 5 adet de bonus çalışma yer alıyor.

"+ enerji"deki şarkıların çoğunun söz ve müziği Süleyman Yüksel ve Gülnur Gökçe, düzenlemeleri de Temel Zümrüt imzası taşıyor. Diğer yandan Uluğ Aydeniz'in düzenlemeleri, Haluk Çevik ve Emrecan Çakır'ın remix çalışmalarının yer aldığı albümde, "Sessizce" adlı şarkının söz ve müziği grup üyelerinden İlkay Sipahi'ye ait. Sezen Aksu yorumu ile klasikleşen, bestesi Onno Tunç ve sözleri Ülkü Aker'e ait olan "Deli Gönlüm" adlı şarkı Uluğ Aydeniz tarafından yeniden düzenlenerek albümde yer aldı.

4 yüz'ün yepyeni albümlerinin ilk video klibi; şarkının düzenlemesi Temel Zümrüt'e, söz ve müziği de kendisine ait olan Süleyman Yüksel tarafından, "Aşk Yok" adlı şarkıya çekildi. Yaşadığımız çevrede sadece negatif değil pozitif şeylerin de olduğunu yeniden hatırlatmak isteyen grup; gerek kostüm ve dansları gerekse dinamik şarkılarıyla canlı canlı "+ enerji" dağıtacak.
Ana Menü
bullet.gif Ana Sayfa
bullet.gif Tekno Bank
bullet.gif Kozaklı fm
bullet.gif Fizik Tedavi Hastanesi
bullet.gif Kozaklı Resimleri
bullet.gif Kozaklı İlçesi
bullet.gif Tarihçesi ve Kaplıcalar
bullet.gif Kaplıca Suları
bullet.gif Suyun Faydaları
bullet.gif Kozaklı Kaplıcaları
bullet.gif Ulaşım Ve Konaklama
bullet.gif Kaymakamlık
bullet.gif Askerlik Şubesi Telefonu
bullet.gif Gözde Elektronik
bullet.gif Kozaklı Seyahat
bullet.gif Video İzle
bullet.gif S.S.S
bullet.gif Forum
bullet.gif İletişim
bullet.gif Arama
bullet.gif Site İçeriği
Kozaklıda Hava

Kozaklı Resimleri
Haberler

domain Member of W3C 
Sites dot com
Bağlantılar
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.